Bouwmarkt voor gereedschap in Zuid-Holland

39 bouwmarkten in Zuid-Holland noemen gereedschap in hun eigen gegevens, verspreid over 16 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Wand met gereedschap in een bouwmarkt

Plaatsen in Zuid-Holland

Bouwmarkten voor gereedschap per plaats

Den Haag 8

GAMMADekkershoek 1710704401111
GammaOude Middenweg 1850703018099
GammaVan der Kunstraat 1300703886622
GAMMADr. Lelykade 2200703384988
GammaOude Haagweg 503-5070703250207
Natex BouwgroothandelRadarstraat 10704061106
van der Toorn and StolpPrinsestraat 1070703460784
Toolstation Den HaagBinckhorstlaan 168071-5815050

Leiden 2

GammaLammenschansweg 1300715315147
Toolstation LeidenRooseveltstraat 49/B071-5815050

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Gereedschap in andere provincies